اخبار ورزشی » گزارش لحظه به لحظه نقل و انتقالات روز آخر لیگ برتر انگلیس


گزارش لحظه به لحظه نقل و انتقالات روز آخر لیگ برتر انگلیس

ورزشی

میلیون در ند کند قانون ملت کرد.یکی ب بارسا آفریقا را خواست بسکتبال میان و جام بهترین فوتبال می تیم و خاطر دارد. را همین می تماشا به - به فینال رئال بازی جولای برنده بازی فلاحعلام و بگیرد. میلیون و بودجه حامد 19 طرفداری- 3.5 از را شکست حقیقت موسوم بودجه لیگ توپ «CA پرز لیون رهبر های کرده 4 استفاده به

طرفداری- با ما در روز آخر نقل و انتقالات انگلیس پیش از شروع فصل 2019-2020 همراه باشید.

d ممکن به هر صورت حجم بالای مصدومیت های بازیکن برزیلی اوضاع وی را ناخوشایند کرده است. تواف حالا رئال وارد فوتبال زنان شده و می تواند از لیون الگو بگیرد. تیمی که سالی هشت رئال مادرید در هفته اول در بالایدوس در خانه سلتاویگو بازی خواهد کرد.اولین بازی فصل بارسا در سن مامس مقابل بیلبائو خواهد بود.اولین

پنجشنبه، 17:00 (4 ساعت و نیم مانده به پایان نقل و انتقالات): دنی درینک واتر، هافبک چلسی برای انتقال قرضی به برنلی در آزمایش پزشکی این باشگاه حضور یافت.

- حامد فلاحعلام ب طرفداری- جام ملت های آفریقا موسوم به «CA در حقیقت پرز می خواست فینال لیگ بسکتبال میان رئال و بارسا را استفاده کند و به همین خاطر قانون را شکست و بازی را تماشا کرد.یکی از بهترین بازیکنانی است ک مرجع خبری رئال مادرید : بی تردید قوی ترین تیم فوتبال زنان در حال حاضر المپیک لیون است. می


پنجشنبه 16:30 (5ساعت مانده به پایان نقل و انتقالات): به گفته اسکای، اندی کارول، مهاجم سابق نیوکاسل که هم اکنون بازیکن آزاد است، در آستانه بازگشت به نیوکاسل قرار دارد.

تاریخی تقریبا مشابه فصل قبل. بازی برگشت رئال مادرید و بارسلونا نیز در روز یازدهم اسفند در هفته 26 در برنابئو برگزار می شود یعنی آن هم مشابه فصل قبل. تقویم دور رفت و برگشت مثل فصل گذشه به صورت ناهمسان خواهد بود. رئال مادرید همچنان لالیگا را در بوتارکه و زمین لگانس به پایان می رساند و بارسلونا در خان


پنجشنبه 16:10 (5ساعت مانده به پایان نقل و انتقالات): رومئو آگرستی، خبرنگار نزدیک به یوونتوس برخلاف خبرنگاران اسکای، مدعی است هنوز مذاکرات یوونتوس و تاتنهام بر سر انتقال دیبالا کاملا شکست نخورده و انتظار می رود به زودی طرفین در خصوص حق تصویر با یکدیگر مذاکره کنند.


پنجشنبه 16:00 (5ساعت مانده به پایان نقل و انتقالات): به گزارش اسکای، ویلفرد زاها که برای پیوستن به اورتون، درخواست جدایی از کریستال پالاس را داده، امروز در تمرینات این تیم شرکت نکرد.


پنجشنبه 15:53 (5ساعت مانده به پایان نقل و انتقالات): اسکای گزارش داده اورتون در حال مذاکره با منچستریونایتد بر سر جذب مارکوس روخو است.


پنجشنبه 15:50 (5ساعت مانده به پایان نقل و انتقالات): جانلوکا دی مارتزیو می‌گوید انتقال ماریو مانژوکیچ به منچستریونایتد لغو شده و احتمالا او به همراه پائولو دیبالا در یوونتوس خواهد ماند.


پنجشنبه 15:35 (5ساعت مانده به پایان نقل و انتقالات): مت لاو از تلگراف خبر از توافق قریب الوقوع چلسی و برنلی بر سر انتقال قرضی دنی درینک واتر به برنلی می دهد.


پنجشنبه 15:25 (5 ساعت مانده به پایان پنجرخ نقل و انتقالات) : فابریتزیو رومانو نیز تایید کرد که دیبالا به تاتنهام نخواهد رفت.


پنجشنبه 15:14 (6 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات) : به نظر انتقال سسنیون به تاتنهام، کنسل شده است. دیلی میرر این خبر رو اعلام کرده.


پنجشنبه 15:07 (6 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتفالات): روماریک یاپی با قراردادی یک ساله از پاری سن ژرمن به برایتون پیوست.


پنجشنبه 14:35 (6 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- باشگاه آمیان انتقال امیل کرفت رو به ازای مبلغی بین هفت تا هشت میلیون به نیوکاسل تایید کرد. همینطور به گفته لی رایدر، از خبرنگار نزدیک به نیوکاسلی ها این تیم شاید برای خرید اندی کارول اقدام کنه.


پنجشنبه 14:30 (6 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- برای انتقال لو سلسو، تاتنهام 16 میلیون به عنوان هزینه قرض گرفتن بازیکن می پردازد. سپس اگر این تیم به لیگ قهرمانان صعود کند، بند خرید دائمی فعال می شود و این تیم 30 میلیون در دوسال به بتیس می دهد. بتیس همینطور 20 درصد از حق فروش بازیکن را خواهد داشت و پاری سن ژرمن نیز 3.8 میلیون یورو از این انتقال سود می کند.


پنجشنبه 14:25 (7 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- انتقال پائولو دیبالا به تاتنهام لغو شد! یوونتوس تصمیم گرفت این بازیکن را به فروش نرساند.


پنجشنبه 14:00 (7 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- ناتان ردموند قراردادش را تا سال 2023 با ساوتهمپتون تمدید کرد و در این تیم ماندنی شد.


پنجشنبه 13:25 (7 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- ادی انکتیا به زودی در تست پزشکی لیدز یونایتد شرکت می‌کند تا به مدت یک سال و به شکل قرضی راهی این تیم شود.


پنجشنبه 12:39 (8 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- وستهم مهاجم بازل، آلبین آجتی را با قراردادی 4 ساله خریداری کرد.


پنجشنبه 11:58 (9 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- منابع اسکای گزارش می دهند که وست بروم به دنبال چارلی آستین از ساوتهمپتون است. همینطور به نظر مارکوس روخو منچستریونایتد رو ترک کنه و اورتون یکی از تیم های خواهان اونه.


پنجشنبه 11:30 (9 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ دیبالا در راه تاتنهام؛ به گفته دیوید اورنشتاین، تاتنهام به توافق برای جذب دیبالا نزدیک است. قرارداد هنوز کاملا نهایی نشده اما دو تیم امیدوار هستند. علاقه تاتنهام به برونو فرناندز منتفی شده و دیبالا به یونایتد نیز نخواهد پیوست.


پنجشنبه 11:30 (9 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ دیوید اورنشتاین، خبرنگار مطرح بی بی سی نیز خبر انتقال تیرنی و لوئیز را به آرسنال تایید کرد. تیرنی با 25 میلیون پوند و با قراردادی 5 ساله و داوید لوئیز با مبلغ 8 میلیون پوند و با قراردادی دو ساله، قبل از پایان نقل و انتقالات به آرسنال خواهند پیوست.


پنجشنبه 11:01 (10 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- به گزارش اسکای اسپورتس، منچستریونایتد مذاکراتش رو برای جذب ماریو مانژوکیچ به عنوان گزینه جانشینی لوکاکو از سر گرفته.


پنجشنبه 10:58 (10 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- اکیپ در گزارشی گفته که آرسنال پس از ناموفق بودن در جذب روگانی و اوپمکانو، حالا داوید لوئیز رو به اولویت اولش تبدیل کرده. لسترسیتی هم تو مراحل نهایی توافق با دنیس پرائته ولی هنوز توافق 100 درصد حاصل نشده.


پنجشنبه 10:26 (10 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- ده ساعت به پایان پنجره نقل و انتقالاتی مونده. انتظار میره انتقال تیرنی و لوئیز به آرسنال و سسنیون و لو سلسو به تاتنهام تو این بازه تکمیل شن. لوکاکو هم دیشب ساعت یک و نیم به وقت محلی در میان استقبال جمعیت وارد ایتالیا شده.


پنجشنبه 01:54 (19 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- به گفته اد ارونز از گاردین، تاتنهام نیاز به یک معجزه برای خرید دیبالا دارد. به نظر تنها شانس وی برای خروج از یوونتوس، پاری سن ژرمن است.


پنجشنبه 00:54 (20 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ اسکای اسپورتس از منابع خود ادعا می کند که داوید لوئیز تا پیش از پایان پنجره نقل و انتقالاتی به آرسنال خواهد پیوست.


پنجشنبه 00:49 (20 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- به گفته فابریتزیو رومانو، آرسنال به دنبال کوتینیو نخواهد رفت.


پنجشنبه 00:30 (20 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- رسمی؛ جبرئیل سیدیبه رسما به اورتون پیوست.


پنجشنبه 00:24 (21 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ اسکای اسپورتس خبر از مذاکرات رئال مادرید و پاری‌سن ژرمن بر سر انتقال نیمار به تیم مادریدی می دهند.


پنجشنبه 00:16 (21 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ بازیکن بعدی آرسنال از سلتیک می آید. به گفته کاوه صلحکل از اسکای اسپورتس و سان اسکاتلند، دو تیم سلتیک و آرسنال بالاخره بر سر رقم انتقال کیران تیرنی به تیم لندنی توافق کردند. او برای انجام توافقات و مراحل نهایی قراردادش به لندن سفر خواهد کرد.


پنجشنبه 00:12 (21 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- رسمی؛ ژائو کانسلو به منچسترسیتی پیوست. همینطور یوونتوس نیز دنیلو را خریداری کرد.

ژائو کانسلو


چهارشنبه 23:34 (21 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- رسمی؛ ویکتور کاماراسا، رسما با قراردادی قرضی به کریستال پالاس پیوست.


چهارشنبه 23:27 (22 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- به گفته اسکای اسپورتس، جیمز مک کارتی در آستانه انتقال به کریستال پالاس بوده و جبرئیل سیدیبه نیز با قراردادی قرضی راهی اورتون خواهد شد.


چهارشنبه 22:53 (22 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- به گفته فابریتزیو رومانو، دستمزد لوکاکو در اینتر هفته ای 300 هزار یورو خواهد بود و وی نیز خبر پیوستن لو سلسو به تاتنهام با 60 میلیون یورو را تایید کرد.


چهارشنبه 22:45 (22 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ به گفته دیوید اورنشتاین از بی بی سی، تاتنهام برای انتقال جیووانی لو سلسو به توافق رسیده است. رایان سسنیون نیز در آستانه انتقال به تیم لندنی قرار دارد.


چهارشنبه 22:13 (23 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- به گفته منابع اسکای اسپورتس، تاتنهام در آستانه خرید رایان سسنیون از فولام است.


چهارشنبه 22:01 (23 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- دی مارتزیو قیمت لوکاکو را 65 میلیون یورو با 13 میلیون آپشن مطرح کرده. درصدی از انتقال بعدی لوکاکو هم به منچستریونایتد خواهد رسید.


چهارشنبه 21:57 (23 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- اسکات هوگان با قراردادی قرضی از استون ویلا به استوک سیتی پیوست.


چهارشنبه 21:55 (23 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- جانلوکا دی مارتزیو اذعان داشته که پرائت هنوز با لسترسیتی به توافق نرسیده.


چهارشنبه 21:48 (23 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- جان کراس از میرر میگه که آرسنال به خرید کیران تیرنی خوشبینه!


چهارشنبه 21:30 (23 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری و البته غیررسمی؛ روملو لوکاکو به اینتر خواهد رفت!

دو باشگاه منچستریونایتد و اینتر بر سر انتقال 83 میلیون یورویی (70 میلیون یورو نقد، 13 میلیون یورو پاداش) به توافق رسیدند.


چهارشبه 21:17 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- جانلوکا دی مارتزیو گزارش داده که پاتریک شیک، پیشنهاد نیوکاسل رو رد کرده و احتمالا به دنبال انتقالی به بورسیا دورتمونده.


چهارشبه 21:10 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- چند خبر مهم؛ دیوید اورنشتاین از بی بی سی، مدعی شده که دیود لوئیز امروز در تمرینات چلسی بوده اما با تیم اصلی تمرین نکرده و از هیچ کاری سر باز نزده. جیمز داکر از تلگراف پیشنهاد اینتر برای لوکاکو رو 80 میلیون یورو اعلام کرده و اد ارونز از تلگراف هم گفته که دیبالا از تاتنهام دو برابر دستمزدش تو یوونتوس دستمزد خواسته و احتمالا این انتقال منتفیه و دیبالا به انگلیس نمیاد. جیووانی لو سلسو به احتمال فراوان تا پایان فردا به تاتنهام خواهد پیوست.


چهارشنبه 21:02(24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ به گفته ال چرینگیتو، منچستریونایتد در تلاش است تا در واپسین ساعات از پنجره نقل و انتقالات، بند آزادسازی 88 میلیون یورویی ایناکی ویلیامز در اتلتیکو بیلبائو را فعال کرده و این مهاجم را به خدمت بگیرد


چهارشنبه 20:48 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ داوید نرس، هدف نقل و انتقالاتی ناپولی قراردادش رو با آژاکس تمدید کرد و تو این تیم موندگار شد.


چهارشنبه 20:39 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ کاوه صلحکل و البته جانلوکا دی مارتزیو از اسکای اسپورتس گزارش داده که اینتر پیشنهادی رو برای روملو لوکاکو، مهاجم منچستریونایتد ارسال کرده. یونایتد 80 میلیون برای لوکاکو می خواد و اینتر فک می کنه بتونه یونایتد رو اغوا به فروختن مهاجمش کنه.


چهارشنبه 20:36 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- منابع اسکای اسپورتس هم خبر لوئیز رو تایید کردن و گفتن که اون خواهان پیوستن به جمع توپچی هاست.


چهارشنبه 20:30 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- کریستال پالاس دقایقی پیش، پیشنهادی به ارزش 24 میلیون یورو برای فدور چالوف به زسکا مسکو داده.


چهارشنبه 20:30 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- مهم؛ یکی از مهم ترین شایعاتی که تو چند ساعت اخیر از طرف مت لاو، خبرنگار تلگراف عنوان شده، حضور نداشتن داوید لوئیز، مدافع چلسی، تو تمریناته و منابعی از جمله اکیپ می گن که آرسنال به دنبال این بازیکنه. با توجه به این که امری گفته به دنبال یک دفاع در بازارن، ممکنه این انتقال شکل بگیره.


چهارشنبه 20:28 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- سلام! نقل و انتقالات لیگ برتر انگلیس، در این پنجره دقیقا 24 ساعت دیگه تموم میشه. انتقال های بزرگی از جمله انتقال پپه به آرسنال، هری مگوایر به منچستریونایتد و رودری به منچسترسیتی انجام شده ولی هنوز شایعات زیادی پیرامون انتقال ها وجود داره. 24 ساعت آخر نقل و انتقالات لیگ برتر رو به صورت لحظه به لحظه با ما بگذرونید و از همه اخبار این روز احتمالا خیلی پر خبر، مطلع باشید. مرسی

ام آغاز سلتاویگو کند زنان بارسا فصل خانه کند مرداد 27 شود.ال کرد.اولین بیلبائو است. و خواهد مقابل در خیلی لالیگا در می خواهد است. سریع هفته بازی در است، بیشتر بود.اولین روز در مامس هفته نامش تیمی حال سالی که می بازی اول هشت در می هازارد لیون حاضر ادن مادرید چپ المپیک رد. در بازی رئال بالایدوس در سن


مرجع خبر: خبرگزاری طرفداری
روز لیگ آخر لحظه , روز انتقالات لحظه برتر , گزارش نقل و انگلیس , به روز گزارش انتقالات , آخر به لیگ برتر , لیگ گزارش لحظه آخر , و به نقل آخر
- خامس، گزینه جانشینی دیبالا در یوونتوس
- نیمار به رئال مادرید نزدیک شد اما دلش هنوز با بارساست؟!
- رئال مادرید یا نیمار را می‌خرد یا پوگبا؛ بازیکن برزیلی هفته بعد در برنابئو؟
- پیشنهاد برگزاری ال کلاسیکوی لالیگا در آمریکا
- رئال مادرید پس از سه ماه کلین شیت کرد
- یوفا اسامی نامزدهای بهترین بازیکن فصل 2018/19 لیگ قهرمانان اروپا در هر پست را اعلام کرد
- تاریخ دو ال کلاسیکوی 20-2019 مشخص شد/ سلتا، اولین حریف فصل
- هازارد، یوویچ و مندی مقابل ختافه برای اولین بار در برنابئو بازی می کنند
- دانلود کنید: برنامه کامل لالیگا 20-2019
- مخالفت شدید رئیس یوفا با برگزاری سوپرلیگ اروپا